top of page

Partnerzy

 Partnerów do współpracy dobieramy bardzo starannie.

 Najmniejszy trybik - jeżeli jest wadliwy - może spowodować awarię. Dlatego korzystamy  tylko z wysokiej jakości komponentów i dostawców uznanych na rynku maszynowym.

Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” jest nowoczesnym centrum wsparcia biznesu akademickiego. Główną działalnością Parku jest tworzenie i promocja innowacyjnych oraz nowoczesnych firm technologicznych, a także transfer innowacyjnych technologii z Politechniki Śląskiej i jednostek badawczo-rozwojowych do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma Ślusarstwo Józef Niemiec istnieje na rynku od 1979 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług. Przez cały okres istnienia rozwijamy się poprzez inwestycje w coraz nowocześniejszy park maszynowy i technologie.

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej o zasięgu globalnym.

Firma to ogółem ponad 2500 pracowników w 25 krajach oraz przedstawicielstwa w kolejnych 60. 

 

Jako wiodący dostawca czujników, systemów pomiarowych, znaczników laserowych, mikroskopów oraz systemów wizyjnych na całym świecie, KEYENCE jest liderem automatyki przemysłowej. Dążymy do opracowania innowacyjnych i niezawodnych produktów, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów w każdej branży produkcyjnej.

Firma powstała w 2007 w ramach Parku Naukowo-Technologicznego "Technopark Gliwice".

Wykorzystując zaawansowane oprogramowanie, wspomagające proces projektowania, już na etapie projektowania określamy słabe miejsca konstrukcji oraz jej cechy kinematyczne i dynamiczne. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz oprogramowanie pozwalające na realizację powierzonych nam projektów w sposób profesjonalny.

Pionierski duch, know-how, rzetelne doradztwo i osobisty kontakt sprawiają, że od ponad 15 lat jesteśmy kompetentnym i rzetelnym partnerem dla krajowego przemysłu. Innowacyjność i różnorodność cechują naszą ofertę produktową.

Siemens zaopatruje świat w rozwiązania niezbędne do sprostania wyzwaniom wynikającym ze zmian demograficznych, urbanizacji, zmian klimatu i globalizacji. Ze swoją szeroką ofertą najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zajmujemy mocną pozycję w całym obszarze biznesowym związanym z elektryfikacją.

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności urządzeń stosowanych na całym świecie, niezależnie od personelu obsługującego. Dlatego stale inwestujemy w rozwój nowych wyrobów dla elektrotechniki i automatyki. Równocześnie tworzymy kolejne oddziały firmy na świecie, aby umożliwić skorzystanie z oferty WAGO klientom w każdym zakątku globu.

Wszystkie powyższe znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm wymienionych powyżej.

Jeśli brakuje jakichkolwiek informacji o znakach towarowych lub dane te są nieprawidłowe, prosimy o kontakt w celu skorygowania tych informacji.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Za pomocą telefonu, wiadomości e-mail, portali społecznościowych

bottom of page