top of page

O nas

Kiedyś ktoś mądry powiedział:
 
          "Zastanów się co lubisz w życiu robić, a potem zacznij to robić." Tak powstała firma ATM stworzona przez pasjonatów mechaniki i automatyki. Impulsem do powstania firmy było pojawienie się zagranicznego inwestora, który poza kapitałem wniósł do firmy swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe oraz nowoczesne standardy organizacyjne.
 
           W ciągu ostatnich lat zebraliśmy spore doświadczenie projektując urządzenia, które nadal są produkowane seryjnie. Wykonaliśmy także projekty złożonych maszyn dla firm z bardzo wymagającej branży Automotive. Te doświadczenia pozwalają zaoferować naszym klientom wysoką jakość wykonywanych zleceń.
 
           Obecnie naszą pasję i zebrane doświadczenie zamieniamy na profesjonalne relacje z klientami oraz zadowolenie kontrahentów z terminowo zrealizowanych zamówień.

 

 

Misja firmy:

 

          Misją firmy jest dostarczanie niezawodnych maszyn i urządzeń, które podniosą wydajność i efektywność firm produkcyjnych, a dodatkowo pozwolą naszym odbiorcom chwalić się efektownym parkiem maszynowym przed klientami.
 
       Uważamy, że maszyna poprzez zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych może być bardziej niezawodna i łatwiejsza w obsłudze, ale bardzo ważny jest także jej wygląd. Dlatego klienci doceniają ciekawy design
naszych projektów.
 
             Nasze doświadczenia pokazują, że we współpracy z kontrahentami bardzo ważny jest wysoki poziom wzajemnych relacji i terminowość realizacji zamówień. Z tego powodu te właśnie elementy współpracy uznajemy za kluczowe.
 
         Naszym najwyższym celem jest przekraczanie oczekiwań klientów, ponieważ zależy nam aby nasi kontrahenci polecali nas kolejnym firmom.

 

 

 

 

Z kim pracujemy:

 

 

 

        Dobierając współpracowników cenimy doświadczenie. Konstruktor nie może być nowicjuszem, elektryk czy mechanik nie może pierwszej maszyny montować dla naszego klienta. Z tego powodu produkcję opieramy na pracownikach z doświadczeniem w budowie maszyn. Doświadczeni mechanicy i elektrycy oraz automatyk mający na koncie wiele realizacji gwarantują sprawne realizowanie zamówień.
 
           W realizacji bardziej wymagających zadań korzystamy ze wsparcia Politechniki Śląskiej oraz firmy inżynierskiej
Mes-Tech specjalizującej się w analizach wytrzymałościowych.

 

 

 

Co o nas piszą:
Co o nas piszą:
Artykuł Kalejdoskop Gospodarczy Nowiny Gliwickie
Artykuł Informator Gospodarczy Gliwice
Nominacja:
2024-03 List Nominacyjny Ambasador Innowacyjności.jpg

W 2024 roku spółka ATM została nominowana do prestiżowego tytułu "AMBASADOR INNOWACYJNOŚCI". Cieszymy się że nasz codzienny wysiłek wkładany w rozwój innowacji w Polsce został zauważony, a poprzez tą nominację zyskał odpowiednią rangę.

Dbamy o środowisko naturalne
SAMOCHODY ATM.jpg

Pod wieloma względami dbamy o środowisko naturalne. Nasza flota składa się z nowych samochodów spełniających najwyższe normy emisji spalin EURO 6. Stosując wysokiej klasy paliwa marki SHELL zostaliśmy uhonorowani tytułem Clean Advanage Clean Fleet.

Shell_program_ochrony_środowiska.png

Uczestniczymy w porogramie

Sprawdź naszą wiarygodność klikając w powyższy banner

Właściciele firmy:
Krzysztof Siłuch

 

Mari Alhamoud

 

Konstruktor z wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn i urządzeń. Autor projektów urządzeń nadal produkowanych seryjnie oraz zarejestrowanych wzorów użytkowych. Entuzjasta mechaniki i automatyki. 

 

Biznesmen prowadzący od kilkunastu lat świetnie prosperujące przedsiębiorstwa, bazujące na nowoczesnych rozwiązaniach organizacyjnych.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Za pomocą telefonu, wiadomości e-mail, portali społecznościowych

bottom of page